Inimese sünnikaarti (või ka muud astroloogilist kaarti) saab analüüsida nii suuliselt kui kirjalikult. Suulise analüüsi eeliseks on vahetus: astroloog saab kohe välja öelda mõtted, mis tal kaarti vaadates pähe tulevad, ja inimene ise saab kohe küsida, kui tal küsimus tekib, või kommenteerida. Sellest saab astroloog omakorda palju infot juurde. Eelnev jutt ei tähenda seda, et astroloog suulist konsultatsiooni üldse ette ei valmista. Ettevalmistuseks kulub sageli rohkem aega kui konsultatsiooniks endaks.

Kirjaliku töö eeliseks on aeg. Astroloogil on kaarti vaadates rohkem mõtlemise ja süvenemise aega ning võimalus oma mõtted korralikult sõnastada. Samuti on kirjalik kaardianalüüs abiks neile, kel pole võimalik astroloogi juurde kohale sõita, ehk siis astroloog saab töötada inimestega üle kogu maailma.

***

Selle kodulehe autor on püüdnud ühendada suulise ja kirjaliku konsultatsiooni positiivsed pooled ning nõustab kirjalikult. See tähendab, et kirjutan kaardianalüüsi peaaegu valmis ja saadan siis kaardiomanikule küsimiseks ja kommenteerimiseks. Siis kirjutan töö vastuste abil lõpuni. Nii saab ka klient oma kaardi uurimisel osaleda, mitte ei pea piirduma „valmistootega“. Kui inimesel on konkreetne probleem või küsimus, siis tasub see muidugi kohe kaardi tellimisel ära mainida.

Üldanalüüsi puhul ei ole tegu klassikalise kaardianalüüsiga (planeedid majades ja märkides), vaid keskendun inimese elu erinevatele tahkudele, kaasa arvatud esivanemailt päranduseks saadud anded ja probleemid, karjäär, partnerlus, tervis jne, ka lühiprognoos lähiaastate kohta (millised teemad on aktiivsed, millele tähelepanu pöörata jmt). Sünnikaardi analüüsi on võimalik teha ka lapsele, kui ta on vähemalt kolm kuud vana. See aitab välja tuua tema sünnipärase potentsiaali ja selle kasutusvõimalused.

Sünnikaardi või aastaprognoosi tellimiseks peab inimene teadma oma täpset sünniaega (koos kellaajaga) ja sünnikohta. Eelteadmised astroloogiast pole vajalikud. Kaardianalüüse saab tellida aadressil eve.sooneste [ät] gmail.com

Hinnad:

sünnikaardi üldanalüüs + lühiprognoos (ca 6-7 lk ehk 18 000 tähemärki) – 70 eurot; perepaketina tellides soodushind sõltuvalt pereliikmete arvust

aastaprognoos (ca 1,5-2 lk) – 40 eurot

muud teemad (suhteanalüüs, rasestumisprobleemid, sobiva ajahetke valimine oluliseks sündmuseks jne) kokkuleppel

 

Tegelen astroloogiaga 2003. aastast, nõustamisega 2005. aastast. Aastatel 2005-2014 kuulusin ka Eesti Astroloogide Liitu (www.astroloogid.ee).

Järgin astroloogieetika põhimõtteid:  www.astroloogid.ee/index.php/eetika

Vaata ka "Astroloogia kasutusalad"!